Gesigneerd WK shirt van Lionel Messi (nr. 10)

Registreer of log in om te bieden.

Registreren Inloggen

Omschrijving

Een buitengewoon verzamelstuk: een gesigneerd shirt van de enige echte Lionel Messi.

Nederland – Argentinië is misschien wel de meest spraakmakende wedstrijd van het WK in Qatar geweest. Lionel Messi wist met zijn Argentijnse teamgenoten Nederland uit te schakelen, het WK te winnen en hij werd uitgeroepen tot beste speler van het toernooi. Dit shirt belichaamt de magie en pure klasse van een van 's werelds grootste voetballers. Messi's handtekening maakt dit item van onschatbare waarde voor elke voetballiefhebber. Mis deze zeldzame kans niet om zijn WK 2022 Argentinië thuisshirt aan je collectie toe te voegen.

  • Gesigneerd WK shirt van Messi
  • Het shirt is ingelijst
  • Inclusief certificaat

Aangeboden door IT4Kids

An extraordinary collector's item: a signed jersey from none other than Lionel Messi.

Netherlands - Argentina may have been one of the most talked-about matches of the 2022 World Cup in Qatar. Lionel Messi and his Argentine teammates managed to eliminate the Netherlands, win the World Cup, and he was named the tournament's best player. This jersey embodies the magic and sheer class of one of the world's greatest footballers. Messi's signature makes this item of immeasurable value to any football enthusiast. Don't miss this rare opportunity to add his 2022 World Cup Argentina home jersey to your collection.

  • Signed Messi World Cup jersey
  • The jersey is framed
  • Includes certificate

Offered by IT4Kids

Categorie

IT4Kids gala 2023

Kavel delen