Gesigneerd FC Bayern München shirt van Robert Lewandowski

Registreer of log in om te bieden.

Registreren Inloggen

Omschrijving

Wie wil dat niet, een gesigneerd shirt van één van de beste voetballers aller tijden! In 2020 en 2021 werd Robert Lewandowski bekroond met de titel ‘World Player of the Year’ door de FIFA. Voordat hij de spits werd van Barcelona speelde hij 8 seizoenen in de Bundesliga bij Bayern München.  Lewandowski scoorde 344 doelpunten in 375 optredens voor FC Bayern. In 2015 maakte hij eens 5 doelpunten in 9 minuten. Dat hij topscorer van het jaar was, werd bijna gewoon. Hij won 15 prijzen met de club en heeft meerdere records op zijn naam staan.

Voor elke supporter is er niets mooiers dan een gesigneerd shirt van hem in handen te hebben!

  • Gesigneerd FC Bayern München Shirt van Robert Lewandowski

Aangeboden door Time for Moda

Who wouldn't want a signed shirt from one of the greatest footballers of all time! In 2020 and 2021, Robert Lewandowski was awarded the title of 'World Player of the Year' by FIFA. Before becoming the striker for Barcelona, he played 8 seasons in the Bundesliga with Bayern Munich. Lewandowski scored 344 goals in 375 appearances for FC Bayern. In 2015, he once scored 5 goals in 9 minutes. Being the top scorer of the year was almost routine for him. He won 15 trophies with the club and holds multiple records.

For every supporter, there is nothing more beautiful than having a signed shirt from him!

  • Signed FC Bayern Munich Shirt from Robert Lewandowski

Offered by Time for Moda

Categorie

IT4Kids gala 2023

Kavel delen