Gesigneerd Real Madrid shirt van Luka Modriç (nr. 10)

Registreer of log in om te bieden.

Registreren Inloggen

Omschrijving

Een prachtig ingelijst en gesigneerd shirt van de voetbalgrootheid Luka Modriç. Dit shirt is niet alleen een eerbetoon aan zijn exceptionele vaardigheden op het veld, maar ook een tastbaar stukje geschiedenis. Modriç, bekend om zijn beheersing van het middenveld, heeft zijn stempel gedrukt op het moderne voetbal. Dit ingelijste shirt vangt de essentie van Modriç' carrière en biedt fans de kans om een tastbaar item van zijn briljante voetbalcarrière te bezitten. Of je nu een liefhebber bent van Real Madrid, het Kroatische nationale team of gewoon van voetbal in het algemeen, dit unieke item is een onmisbaar voor je collectie.

  • Gesigneerd Real Madrid shirt van Luka Modric
  • Het shirt is ingelijst
  • Inclusief certificaat

Aangeboden door IT4Kids

A beautifully framed and signed shirt by football legend Luka Modrić. This shirt is not only a tribute to his exceptional skills on the field but also a tangible piece of history. Modrić, known for his midfield mastery, has left his mark on modern football. This framed shirt captures the essence of Modrić's career and offers fans the opportunity to own a tangible item from his brilliant football journey. Whether you're a fan of Real Madrid, the Croatian national team, or just football in general, this unique item is a must-have for your collection.

  • Signed Real Madrid shirt by Luka Modrić
  • The shirt is framed
  • Includes a certificate

Offered by IT4Kids

Categorie

IT4Kids gala 2023

Kavel delen